KONST / Litografier / Färglitografi 15618411
nr 1561 8411
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 108/125. Bildmått: 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x56 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:50:38
4/9 20:43:31
4/9 20:50:31
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson